איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית היא רק אחת ממספר הדרכים לאיתור נזילות ללא הרס.
מצלמה טרמית היא כלי עזר המסייע לאיתור וגילוי נזילות סמויות תחת פני הקרקע / קירות, כאשר המצלמה מציגה על המסך הפרשי טמפרטורה של השטח המצולם ,לפיכך ניתן לזהות אזורים ״רטובים״ ואזורים ״יבשים״ . 

לדוגמא כאשר קיים דלף בצינור מים קרים / חמים, המצלמה מציגה לנו את הפרשי הטמפרטורה בצבעים ניגודיים ובכך למעשה ניתן לפענח ולאתר במדויק את מקור הרטיבות תחת פני הקרקע .

icon4
בעית נזילה? רטיבות בתקרה? פיצוץ בצנרת?

אנחנו כאן כדי לעזור!

איתור נזילות מים

חסכון של אלפי שקלים

אין צורך לפרק קירות ולפגוע במרצפות, רק כדי למצוא את שורש הבעיה , נאתר כל נזילה עם דיוק מוחלט וכך נחסוך לכם בהוצאות על השיפוצים

תיקונים ללא הרס

בזכות הדיוק של שיטות העבודה הייחודיות אנו מטפלים בכל בעיית נזילה ורטיבות ללא גרימת נזקים ותוך שמירה מקסימלית על הנכס שלכם

הציוד המתקדם בעולם

אנו מקפידים על שימוש בציוד המתקדם ביותר בעולם בשווי של מאות אלפי שקלים אשר מבטיח עמידה בתקני השירות הכי גבוהים בישראל

מעבר מהיר אל..

היתרונות מצלמה טרמית

היתרונות מצלמה טרמית לעומת הטכנולוגיה הישנה. בעבר בכדי לגלות את מקור הדלף בצינור היינו חייבים לשבור מרצפות ולנחש איפה נמצא מקור הנזילה בצנרת, לעומת זאת כיום בעזרת מצלמה טרמית אנו יודעים לזהות ולאבחן בדיוק את מקור הנזילה מבלי לגרום להרס מיותר, לפיכך ניתן להסיק שמצלמה טרמית היא פתרון פורץ דרך לגילוי הנזילה ולצמצום נזקים ללקוח .

icon4
בעית נזילה? רטיבות בתקרה? פיצוץ בצנרת?

אנחנו כאן כדי לעזור!

מצלמה טרמית FLIR T540

בענף שלנו חשוב להקפיד ולעבוד עם הציוד המשוכלל ביותר בכדי לספק ללקוח פתרונות נקודתיים בכמה שפחות הרס, לפיכך חברתנו מחזיקה במצלמה טרמית FLIR T540 המתקדמת בעולם בכדי לאפשר לצוותים שלנו להיות מקצועיים יותר . כתוצאה מכך, אנו חוסכים ללקוח המון עוגמת נפש בשבירה והרמה של ריצוף, חסכון של אלפי שקלים ומתן דיאגנוזה מדויקת.

נגן וידאו אודות בדיקה בהדמיה תרמוגרפית כולל החדרת מצלמת דחיפה

תהליך הבדיקה מצלמה טרמית

כאמור מצלמה טרמית פועלת לפי זיהוי הפרשי טמפרטורה ולכן טרם הגעה של צוותנו לנכס הלקוח, נבקש מהלקוח להדליק דוד ולחמם את המים, מכיוון שכשנערוך את הבדיקה ונסרוק את צינורות המים, במידה וקיים דלף אנו נוכל לזהות אותו מיד ובצורה מדויקת יותר מאחר וחלל הדירה ״קר״ יותר ממקור הדלף של המים החמים. אותו עקרון פועל בצורה הפוכה כשהסביבה יותר קרה ממקור הדלף (צינור מים קרים) אנו נוכל לזהות את ניגודיות הפרשי הטמפרטורה גם כך.

נזילה מהתיקרה

אבחון כשלים בידוד טרמי באמצעות מצלמה טרמית

מאחר ומצלמה טרמית פועלת לפי זיהוי הפרשי טמפרטורה אנו יכולים להשתמש בה גם לאבחון של כשלים בבידוד טרמי. לדוגמא, בחורף כאשר הטמפרטורה בחוץ ״קרה״ וחלל הדירה ״חם״ מתבצע תהליך הנקרא עיבוי וכתוצאה מכך אנו מזהים טל /מים על גבי החלון או שאנו מזהים התפתחות עובש בארון הבגדים /קירות חיצוניים וכל זאת מאחר וקיים ליקוי בניה כאשר הקבלן לא ביצע את עבודות הבידוד כמו שצריך.
המצלמה שלנו מזהה האם קיים כשל כזה ובכך למעשה מכוונת אותנו לפתרון המדויק והנכון בשביל הלקוח.

icon4
בעית נזילה? רטיבות בתקרה? פיצוץ בצנרת?

אנחנו כאן כדי לעזור!

איתור נזילות מצלמה טרמית מחיר

איתור נזילות מצלמה טרמית מחיר משתנה לפי מספר פרמטרים:
בענף איתור הנזילות קיימים מגוון רחב של בעלי המקצוע המספקים שירות באמצעות מצלמות טרמיות שונות. חשוב להקפיד כשאנו בוחרים איש מקצוע שאנו לא בוחרים את הזול ביותר, מכיוון שבמקצוע שלנו הזול עולה ביוקר מאחר ומדובר בנסיון ובציוד יקר ומתקדם שמביא אותנו לדיאגנוזה הסופית. מספיק שאיש מקצוע יספק חוות דעת שגויה הלקוח עלול למצוא עצמו בסבב של הוצאות מיותרת ועוגמת נפש של שבירה והרמה של ריצוף לחינם. לכן חשוב לשים לב כשבעל מקצוע מתמכר את עצמו ״גבוה״ הוא מעריך את המקצועיות.

מצלמה טרמית - הסמכות

טרם בחירה של איש מקצוע אשר יספק שירות לגילוי נזילה בדירתכם ,חשוב לבדוק האם הוא עבר הסמכות.

הצוות שלנו עבר את ההסמכות הנדרשות כדי לספק לך את הבדיקה המדוייקת ביותר. 

כמו כן אנחנו יודעים גם לתקן לך את הנזילה ללא הרס.

מלא/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם למתן יעוץ מקצועי

בחינם וללא כל התחייבות מצידך

משאית

מפת האתר

שליחה
1
Scan the code
היי, אשמח לעזור לך