איטום נזילות בגג

בני שאול
בני שאול - משתף מהניסיון במאמר מקצועי

אם רוצים לבצע איטום נזילות בגג צריך לעבוד בצורה מסודרת ולא לוותר על בדיקה מדוקדקת. כשהחורף הגיע והגג דולף, הזמינו אך ורק איש מקצוע בעל המומחיות הנאותה, לזיהוי, איתור, אבחון ותיקון הנזילות.

מדוע חשוב לזהות את הסיבה לנזילה

אם מבצעים איטום נזילות בגג ללא עבודה מסודרת, ישנו סיכוי גבוה שהאיטום פשוט לא ישיג את המטרה. האיטום לא נועד לפתור חלק מהבעיה אלא את כולה. וזאת חשוב לדעת: נזילות בגג יכולות להופיע בשל סיבות רבות. זו יכולה להיות תקלה במערכת המרזבים בגג. זו יכולה להיות הזנחה של איטום ישן, היסדקות של זפת. לפעמים לא קיים בגג שיפוע מספיק ובהחלט יתכן שהתקלה נובעת בשל עבודות איטום לא יסודיות, שבוצעו בעבר. לכן, רשמו לעצמכם – אם זיהיתם נזילה, קודם חשוב שיגיע איש מקצוע שיאבחן את כל מה שחשוב. חיוני לזהות מתי הנזילה מתרחשת, מהו היקף הנזק, מהן הנקודות שבהן יש זליגה וכמובן מה הסיבה או הסיבות לתקלת האיטום.

איטום יסודי ולא טיפול חלקי

אנשים לא מקצועיים שינסו לבצע איטום נזילות בגג ישיגו תוצאה חלקית במקרה הטוב ויגרמו נזק במקרה הרע. מאוד פשוט לנקוט בפעולות שמעלימות את נזקי הנזילה המיידיים אך מבלי באמת לפתור את התקלה. למשל, אם המרזב נסתם והזפת נסדקה, לא מספיק לצבוע את התקרה. חשוב לבצע את הטיפול היסודי שימנע נזילה באופן מלא ומוחלט. גם אם הגג לא מאוד נוח לגישה, חשוב שאיש מקצוע יקדיש את הזמן לאתר, לזהות ולבדוק. איטום יסודי יתבצע באמצעות חומרי איטום ממדרגה ראשונה. היישום חייב להתבצע על כל השטח ולפני כן יש לוודא שהגג נקי. חומרי איטום מעולים ועבודה קפדנית יפתרו את הנזילות בצורה הנכונה.

משאית

מפת האתר

מלא/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם למתן יעוץ מקצועי

בחינם וללא כל התחייבות מצידך

שליחה
1
Scan the code
היי, אשמח לעזור לך