פתיחת סתימות שורשים בביוב

בני שאול
בני שאול - משתף מהניסיון במאמר מקצועי

שורשים יכולים להשיג אחיזה חזקה ביותר בקרקע. תוך כדי צמיחה וחיפוש אחר מים הם יכולים לגרום לצרות צרורות לתשתיות שונות. אם אתם סובלים מריחות רעים של ביוב ומסתימות חוזרות ונשנות, יתכן מאוד שיש אצלכם שורשים בביוב. על מנת לפתור בעיה מסוג זה, חשוב להזמין איש מקצוע בעל ניסיון וציוד המתאימים לסילוק השורשים ולשיקום הנזק.

איך נוצרות סתימות שורשים

אין ספק שלא רק שורשים בביוב יוצרים סתימות. על מנת למנוע סתימות בביוב מומלץ לכל אחד להימנע מהשלכת פסולת מסוימת לאסלה. אבל ישנם מקרים שבהם גם אם לא משליכים לאסלה פריטים שאין זה מקומם, כגון חיתולים או מגבונים, עיתונים וכדומה, תופיע סתימה. שורשים של צמחים מסוימים הינם בעלי כושר עמידות יוצא מן הכלל. השורשים יכולים לתקוף צינורות ותשתיות אחרות ולגרום לנזקים. ברגע שנוצר נזק מהשורשים, הרי שנמנעת זרימה חופשית ונוצרות התגבשויות שעוד יותר מפריעות לזרימה. לעיתים לכל זה יתווסף גם נזק מקיף לקו הביוב עם זליגת נוזלים וריחות רעים. כלומר, נדרש טיפול שיעקור את הבעיה מהשורש ולאחר מכן ישקם את הנזק שאותר.

נדרשת מומחיות בנזקי שורשים

לא כל אינסטלטור הינו בעל מומחיות מספקת בכדי לטפל בבעיית שורשים בביוב בצורה מקיפה ביותר. לא תמיד הפתרון יתבצע בצורה קשוחה, על ידי עקירת השורשים כפי שהם. פעולה אגרסיבית ללא תכנון מדוקדק עלולה לגרום ליותר נזק בתשתית. נדרש השילוב בין מקצועית בפתיחת סתימות, יכולת זיהוי תקלות שורשים וסילוקם. אם אתם מתמודדים עם תקלה מסוג זה ואין לכם פתרון, הזמינו איש מקצועי בעל ניסיון מוכח. בקשו לדעת באיזו שיטה הוא מבצע את הסרת השורשים ובתוך כמה

משאית

מפת האתר

מלא/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם למתן יעוץ מקצועי

בחינם וללא כל התחייבות מצידך

שליחה
1
Scan the code
היי, אשמח לעזור לך